Powiatowa Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
w Piekoszowie
Image is not available

jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Kielecki. Świadczymy profesjonalną i bezpłatną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną.

Slider

Serdecznie zapraszamy pedagogów i psychologów szkolnych z rejonu działania Poradni na pierwsze w roku szkolnym 2022/2023 spotkanie w ramach sieci współpracy z pedagogami i psychologami szkolnymi. Odbędzie się ono 18 października 2022 r., o godz. 9.30. Będzie to spotkanie organizacyjne, na którym przekażemy istotne informacje dotyczące współpracy z Poradnią oraz ustalony zostanie harmonogram spotkań na bieżący rok szkolny.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu prosimy o zgłoszenie drogą mailową na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne do sekretariatu Poradni - tel. 41 30 61 115.

Szanowni Państwo

Prezentujemy naszą stronę internetową, na której znajdziecie zasięg świadczonych przez nas usług, opis działalności diagnostycznej, terapeutycznej, profilaktycznej, doradczej i informacyjno-szkoleniowej. Przedstawimy Państwu również sylwetki pracowników Poradni oraz ciekawe pomysły i formy pracy. Mamy nadzieję, że te informacje pozwolą Państwu bliżej poznać funkcjonowanie naszej placówki.

Beata Osmólska-Kaleta Dyrektor Poradni